FADROMA FADROMA
Angielski
ładowarka
ładowarka
kontakt
GRUPA FADROMA PROGRAM PRODUKCJI USŁUGI PROJEKTOWE MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE SERWIS I REMONTY
FINANSOWANIE REFERENCJE KONTAKT

USŁUGI SERWISOWE I REMONTOWE

DO SPRZEDANIA
Kompleksową obsługę serwisową uważamy za jeden z najistotniejszych elementów naszej oferty, w znacznym stopniu rozstrzygający o jej atrakcyjności dla potencjalnego Klienta. Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny (gwarancje podstawowe oraz gwarancje rozszerzone w ramach indywidualnego kontraktu serwisowego) jak i pogwarancyjny, a także wykonywanie szerokiego zakresu prac remontowych maszyn FADROMA.
Nasi serwisanci zapewnią Państwu kompetentną, elastyczną, sprawną technicznie i skuteczną obsługę serwisową i remontową. Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie użytkowników maszyn.
serwis_i_remontySerwis prowadzony bezpośrednio przez producenta ma wiele zalet dla Klienta. Podstawowym elementem takiego serwisu jest posiadanie pełnej i oryginalnej dokumentacji technicznej maszyn. Wszelkie usługi serwisowe i remontowe ładowarek kopalnianych FADROMA są wykonywane przez nasze Biuro Serwisowe wyłącznie w oparciu o taką dokumentację.
Ponadto pragniemy podkreślić, że na maszyny po wykonanych przez nasz serwis remontach kapitalnych udzielana jest odpowiednia gwarancja oraz wystawiane są świadectwa zgodności przeprowadzonych napraw z dokumentacją producenta.
0
(c) FADROMA Development Sp. z o.o. 2001